2011 YILINDA HATAY'DAYDIK...

Diyarbakır İlk Öğretmen Okulundan mezun oluşumuzun 42. Yılında 01.07.2011 günü Hatay Öğretmen Evi’nde bir araya geldik. Edirne’den Batman’a kadar güzel Türkiye’mizin değişik illerinden buluşma günümüze severek katılan arkadaşlarımıza gönül dolusu sevgi şükranlarımızı sunarız. Mazeretleri nedeniyle buluşma günümüze katılamayan üzüntülerini belirttiler ve gelecek sene buluşma temennisinde bulundular. Okuldan mezun olduktan sonra buluşma günlerine ilk defa katılan bazı arkadaşlarımız, ilk defa buluşma gününe katılmanın mutluluğunu yaşadılar ve okul arkadaşları ile hasret giderdiler.Bu mutlu beraberliğimize çok arzu etmelerine rağmen katılamayan Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sadettin Sabaz, yazılı bir mesaj göndererek sevincimize katıldı. Değerli Öğretmenlerimizden M.Nuri Atalay gönderdiği telgrafla sevincimizi paylaştı. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Buluşma günümüze katılan S.İlhan Yıldız, Remziye Eser Yardımcıoğlu, Nilgün Nas, N. Sertaç Çullu, Kadriye Yılmaz, Gönül Yeniçeri(Gülşeni), Vildan Ahıshalı, Nilgün Evbezi(Baritugan), Fatma Arıkan, Nesrin Uğurlu, Kiymet Tantekin, Ebubekir Aküzüm, İsa Tırpan ve eşi, Şahin Kemaloğlu(Ergin), Mahmut Nedim Işık ve eşi, İlham Yurdam ve eşi, Fevzi Güloğlu, Nuri Yıldız, Mahmut Güven, Abdulkadir Bozacı ve eşi, Ahmet Yılmazer ve eşi, Haydar Önal ve eşi, İsmail Demir, Hüsamettin Bayındır ve eşi, Mustafa Fener ve eşi, Hasbi Mutlu, Hasan Kutlu, M.Hanifi Adıgüzel, İlhan Yurdam ve eşi,Mehmet Akın ve eşi, Veysi Şahkulubey ve eşi, Nürettin Karahan ve eşi, Yusuf Yalçın ve eşi, Cihangir Torol ve eşi, Şirin Künteş, Hasan Toy, Davut Kaplan ile isimlerini yazamadığımız diğer katılanlara şükranlarımızı sunarken kendilerine ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Bu arada Hatay'daki buluşma gününde gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverliktenden dolayı bizleri yalnız bırakmayan Ahmet Yılmazer ve oğulları Ayhan, Gökhan ve Servet Yılmazer kardeşlere ve gelin ve eşlerine özellikle teşekkür ediyoruz.

Arkadaşlığımızı, dostluğumuzu ve kardeşliğimizi pekiştiren buluşma günlerinin devamı dileği ile gelecek sene İstanbul, Karadeniz ve Van gibi güzel köşelerinden birinde buluşmaya karar verildi. Bu konudaki kararı 21 yıldır buluşma günlerini düzenleyen Ramazan Emre ve Mukaddes Köseoğlu arkadaşlarımıza bıraktılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek bilgiler