2010 YILINDA İZMİR KARŞIYAKA'DA BULUŞTUK...

Diyarbakır İlk Öğretmen Okulundan Mezun oluşumuzun 41. yılında 26.6.2010 günü İzmir Karşıyaka Öğretmen evinde bir araya geldik. Güzel Türkiye’mizin değişik illerinden buluşma günümüze severek katılan arkadaşlarımız günümüze heyecan, sevinç ve mutluluk kattılar. Sağlık ve benzeri nedenlerden dolayı katılamayan arkadaşlarımız bizleri arayarak üzüntülerini belirttiler ve gelecek sene buluşma temennisinde bulundular. Bu yıl, okuldan mezun olduktan sonra hiç birbirlerini görmeyen çok sayıda arkadaş, ilk defa bir araya gelmenin sevincini yaşadılar ve hasret giderdiler. Arkadaşlığımızı, dostluğumuzu ve kardeşliğimizi pekiştiren buluşma günlerinin devamı dileği ile gelecek sene güzel Türkiye’mizin şirin köşesi HATAY’da biraraya gelmek üzere ayrıldık.

Cahit Soylu, İsmet Bilgiç, M.Emin Eryılmaz, Hüseyin Gelmedi’ye ve isimlerini yazamadığımız diğer katılanlara şükranlarımızı sunarken kendilerine ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Bu arada Karşıyaka Öğretmenevi Müdürü Yunus Beyin şahsında tüm Karşıyaka Öğretmenevi idareci ve personellerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerimizi bidiririz. Ayrıca, orada olduğumuz süre içersinde bizi yalnız bırakmayan ve buluşma günümüzü Karşıyakahaber.com‘da nezih bir şekilde haber haline getiren değerli meslektaşımız ve hemBuluşma günümüzde coşkumuza iştirak ederek bizleri yalnız bırakmayan başta değerli hocalarımız Sabri DOST ve Arif PINAR’a ve bu günümüze katılan arkadaşlarımızdan S.İlhan Yıldız, Remziye Eser Yardımcıoğlu, Mehtap Ülgen, Gülser (Gülşen)Gültekin, Nilgün Nas, N. Sertaç Çullu, Asuman Özpınar, S.Emel Çelik, Birgül Gündoğdu, Kadriye Yılmaz, Azize Pınar, Nesrin Uğurlu, Kiymet Tantekin, Cenan Ülgen, M.Emin Erpolat, Nuri Yıldız, Mahmut Güven, Abdulkadir Bozacı, Ahmet Yılmazer, Haydar Önal, Hüsamettin Bayındır, Mustafa Fener, M.Hanifi Adıgüzel, İlhan Yurdam, Şirin Künteş, Zeki Yılmaz, Davut Kaplan, Celal Yıldız, Şemsettin Orhan, Mehmet Erpolat, Halil Işık, Ahmet Işık, Salih Yıldırım, M.Ali Durmuş, Fikret Kutlu, Mahmut Akın, Mehmet Karaca, Bedirhan Epözdemir, Mehmet A.Toprak, Elman Olucuk, Yusuf Yılmazer, Mehmet Tekçe, Abdullah Akgün, Mahmut Elçi, M.Şahin Koç, M.Yücel Bildirici, şehrimiz yazar ve gazeteci Yılmaz DURMAZ’a ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek bilgiler